Zespół ds. Usług
Kierownik Zespołu - Ilona Osiak
ul. 3 Maja 33
41-200 Sosnowiec

e-mail:
dsn@mopssosnowiec.pl

pokój 115 - kierownik Zepołu Ilona Osiak  tel. 32 296 22 90
pokój 115 - Anna Nowakowska, Anna Leks, Dorota Chycka- Kowalczyk Dorota Bień   tel. 32 296 22 26
pokój 107 - pracownicy socjalni:Bożena Kurowska,Teresa Smolec, Małgorzata Rupala tel. 32 296 22 31

pracownik socjalny Bożena Kurowska tel. 695-140-821

rejon: Ciasna, Czysta , Dęblińska, Fiołkowa, H. Kołłątaja, J. Sobieskiego, K.Promyka, Krzywa, Leszno, L.Mierosławskiego, Matki T.Kierocińskiej, Odrodzenia, Plac Ćwierka, Płocka, Prosta, Przejazd, Regulacyjna, Sadowa, Sąsiedzka, Składowa, S.Moniuszki, Stara, Teatralna, Wysoka (numery  nieparzyste)

pracownik socjalny Teresa Smolec tel.695-140-588

rejon: Czerwonego Krzyża, Gen. J.Hallera, Gęsia, Gospodarcza, Grochowa, Kacza, Krucza, Legnicka, Lisia, Litewska, L.Zamenhofa, Lwowska (bez liter a, b), Mazowiecka, Opolska, Owsiana, Poznańska, Przelotowa, Pszenna, Ptasia, Rudna, Sienna, Staropogońska od numeru 71 - 87 i 88, Szczygla, Toruńska, Żytnia

pracownik socjalny Małgorzata Rupala tel:695-140-798 

rejon: Barbary, Franciszkańska, G.Narutowicza, Gliniana, Harcerska, A. Janowskiego, J.Korczaka, Kaliska, Klimontowska, Kombajnistów, Koźla, Królowej Jadwigi, Kukułek, Kuźnica, Legionów, Ludmiła, Partyzantów, Pogotowia, Przemysłowa, Przyjaciół Żołnierza, Rzeźnicza, S.Mikołajczyka, Wawel, Wesoła, W.Witosa, Zawiła

pokój 110 pracownicy socjalni Katarzyna Walczak, Milena Dudzik,Sylwia Niemiec,Renata Juszcze, Dagmara Mikuliszyn tel. 32 296 22 25

pracownik socjalny Katarzyna Walczak tel: 695-140-793

 rejon: 27 Stycznia, A.Frycza Modrzewskiego, B.Dybowskiego, Biała Przemsza, Bóźnicza, Budowlana, Długa, Dojazd, Gajowa, Gdańska, Gwarków, J.Watta, J.Spytkowskiego, Jaworowa, Jaworznicka, J.Tuwima, Junacka, Konstytucji, Kopalniana, L.Wasilewskiego, Letniskowa, L.Solskiego, Łabędzia, Marynarska, Młyńska, Mostowa, Mysłowicka, Nadbrzeżna, Orląt Lwowskich, Pastewna, Piwna, Plażowa, Pogoda, Portowa, Powstańców, Promienna, Przyjaźni, Rybacka, Rynek, Skromna, Słodowa, Sosnowa, Stacja Jęzor, Starowiejska, Stoczniowców, Szczęsna, Szybowa, Śliwki, W.Stacherskiego, Wczasowa, Węglowa, Wilg, W.Orkana, Wojska Polskiego, Wygoda, Zagaje, Zagłębiowska, Zawodzie, Żeglarska, Żelazna

pracownik socjalny Milena Dudzik tel: 695-140-619

rejon:11 Listopada od numeru100, A.Puszkina, Batalionów Chłopskich, Braci Gierymskich, Braterstwa Broni, Cisowa, Czołgistów, G.Zapolskiej, Gacka, Gen.F.Kleeberga, Gołębia, Gorzowska, Górnicza, Graniczna ,Grenadierów, I. Krasickiego, I.Łukasiewicza, Innowacyjna, Inwestycyjna, Jałowcowa, J.Kusocińskiego, Jedności, J.I.Kraszewskiego, J.Lompy, J.Mehoffera, J.Pomian-Pomianowskiego, J.Poniatowskiego, K.Miarki, Katowicka, Klonowa, Klubowa, Komandosów, K.Makuszyńskiego, Kosmonautów, Kryptologów, Leśna, Łazienna, Łódzka, Łużycka, Minerów, Marszałka E.Rydza-Śmigłego, Mjr H.Hubala-Dobrzańskiego, Mjr.H.Sucharskiego, Objazdowa, Obrońców Warszawy, Obrońców Westerplatte, Piechurów, Pilotów, Podgórna, Rewolucji 1905 roku, Saperów, Sławkowska, Smrekowa, Spadochroniarzy, Szperaczy, Środkowa, Świerkowa, Tarnowska, Upadowa, W.Wróblewskiego, W.Łukasińskiego, Wileńska, W.Sebyły, W.Szafera, Wschodnia, Zachodnia, Zagórska, Zwiadowców, Źródlana, Zielonogórska

pracownik socjalny Sylwia Niemiec tel: 695-140-642

rejon: Astrów, Bławatków, Borki, Brata Alberta, Bratków, Bryniczna, Brzozowe Zacisze, Chabrów, Chmielna, Daleka, Dziewicza, Fiołkowa, G.Daimlera, Grabowa, H.Ordonówny, Hiacyntów, Irysów, J.Kiepury, J.Klilińskiego, Jastrzębia, Jesionowa, Kapliczna, Kolonia Pekin, Konwalii, Kordonowa, Kotlarska, Kresowa, Królewska, K. K. Baczyńskiego, Liliowa, Łamana, Nagietkowa, Objazd, Obrońców Poczty Gdańskiej, Okólna, Pawia, Podjazdowa, Powstańców Śląskich, Przygraniczna, Saturnowska, Słoneczna, Słowiańska, Smolna, Stalowa, Storczyków, Studzienna, Swobodna, Szosowa, Tulipanów, Wiązowa, Władysława Wysoka (numery parzyste), Złota

pracownik socjalny Renata Juszcze tel: 695-140-165

rejon: A.Nogi, A.Stoksika, A.Golisa, A.Sołtysika, Baraki, B.Kocjana, Browarna, Chemiczna, Cicha, Cienista, Ciepła, E i W. Schőnów, Fabryczna, Floriańska, J.Matejki, J.Potasińskiego, J.Kossaka, K.Tetmajera, Kolibrów, Kręta, Kumora, L.Dziubińskiego, Majowa, Mariacka, Narutowicza ( numery 46,46b,48 i od numeru 50), P.Nowakowskiego, Plac Kościuszki, Poprzeczna, Potasińskiego, Racławicka, Robotnicza, Rybna, Rzeczna, Sielecka, Skautów, Sołtysika, S.Staszica, S.Okrzei, Szkolna, Gampera, Wita Stwosza, Wodna, Zacisze, Zamkowa, Żeromskiego, Żółta, Witkieiwcza

pracownik socjalany Dagmara Mikuliszyn tel: 695-140-947

rejon:Będzińska, Borowa, Bracka, Działkowa, F.Chopina, Gen.J.Bema, Gen.K.Pułaskiego, Gromadzka, H.Dietla, Hutnicza, Jabłoniowa, J.Dąbrowskiego, Kmieca, Krótka, Ludowa, Małobądzka, M.Skłodowskiej-Curie, Metalowców, Na Mazurkach, Orla, Piaskowa, Piwonii, Plonów, Poleśna, Polna, Przechodnia, Pusta, Rysia, Rolnicza, Skibowa, Społeczna, Spółdzielcza, Staropogońska,) od numeru 2-86 i 1-69), Stawowa, Torfowa, Twarda, Widok, W.Reymonta, Włościańska, Zgoda

pokój 111 – kierowanie do ośrodków wsparcia, placówek dla bezdomnych, sprawienie pochówku

Marzena Pawłowska, Barbara Mikołajczyk tel. 32 296 22 48

pokój 112 umieszczenia w DPS tel. 32 296 23 41

Beata Dekarska, Katarzyna Małecka, Dorota Witek

pokój 113 pracownicy socjalni: Paulina Potaś , Ewelina Mucha, Laura Jankowska-Siodłok

tel. 32 296 22 70

pracownik socjalny Paulina Potaś tel:695-140-817

rejon: A.Asnyka, Aleja Mireckiego, Czeladzka, Dobra, Gen.S.Grota-Roweckiego, Jesienna, Kasztanowa, Kopernika, Letnia, Lotników, Lwowska( a, b ), Niepodległości, Plac Zilingera, Poprzeczna, Radosna, Ściegiennego, Skośna, Słona,, Smutna, Spokojna, Sucha, Szczecińska, Szczęśliwa, Szeroki Łan, Szpaków, Śnieżna, Udziałowa, Urocza, Wielka, Wierzbowa, Wiosenna, Zakątek, Zamknięta, Zbaraska, Zimowa

pracownik socjalny Ewelina Mucha tel: 695-140-937

rejon: Akacjowa, Biała, Ceglana, Jagiellońska, Naftowa, Ostrogóska, Radocha, Różana, Willowa

pracownik socjalny Laura Jankowska-Siodłok tel: 695-140-772

rejon: A.Bienia, Bażantów, Beskidzka, Bielska, Bronowa, Brzozowa, Cmentarna, Dębowa, Gen.W.Andersa, Głogowa, Góralska, Granitowa, Grzybowa, G.Daniłowskiego, Jaskółek, Jaśminowa, Jodłowa, Kalinowa, Kanarków, Kolonia pod Klimontowem, Kosów, Krakusa, Krynicka, Kujawska, Lawendowa, Lipowa, Lisia Góra, Łukowa, Malinowa, M.Maliny, Miętowa, Niwecka, Okulickiego, Olszynowa, Podhalańska R.Trauguta, Rozjadowa, Rzeszowska, Sarnia, Sądecka, Skautów, Słowików, Sowia, Spadzista, Stroma, Strzelecka, Szafranowa, Szara, Szczytowa, Szybikowa, Śląska, Śliska, Św.S.Biskupa, Tabelna, Tatrzańska, Tylna, Wandy, W.Budryka, Wrocławska, Wrzosowa, Zakopiańska, Zbrojna

pokój 114 Agnieszka Leś, Marzena Otorowska tel: 32 296 22 52

Marzena Otorowska -projekt SOS, opieka wytchnieniowa

specjalista pracy socjalnej Agnieszka Leś tel: 695-140-432

rejon:  Piłsudskiego, Pileckiego, Zegadłowicza

pokój 208 pracownicy socjalni Krystyna Drewniak, Jolanta Supernak, Paulina Gajewska, Ewa Ostroushko, Joanna Pawełczyk, Piotr Michalik tel: 32 296-22-49

pracownik socjalny Krystyna Drewniak tel:695-140-819

rejon: A.Urbanowicz, B.Głowackiego, Chłodna, J.Dekerta, Ks.Biskupa A. Śmigielskiego, Modrzejowska, S.Małachowskiego, Szklarniana, Targowa, Warszawska

pracownik socjalny Jolanta Supernak tel : 695-140-828

rejon: A.Naruszewicza, Błotna, B.Chrobrego, B.Krzywoustego, Podmokła, Braci Mieroszewskich, Cienista, Czereśniowa, Dworska, Dzielna, Dzika, E.Dembowskiego, E.Plater, F.Zabłockiego, Gen.W.Sikorskiego, Górników, J.Długosza, J.Bajana, J.Kukuczki, J.Lelewela, Józefowska, J.U.Niemcewicza, Kaczeńców, Kamienna, K.Wielkiego, Kępa, Komuny Paryskiej, Kosynierów, Ks.J.Popiełuszki, Kwiatowa, L.Infelda, Łąkowa, M.Kantora-Mirskiego, Modrzewiowa, Mokra, Piękna, P.Kowalskiego, Południowa, Projektowa, R.Dmowskiego, Sokolska, Stańczyka, S.Banacha, Szpitalna, Wiosny Ludów, Wiśniowa, W.Jagiełły, Żwirki i Wigury

pracownik socjalny Paulina Gajewska tel:695-140-921

rejon:A.Mickiewicza, A.Malewicza, A.Marudy, A.Wieczorka, A.Frankiewicza, A.Wnukowskiego, A.Grottgera, Bohaterów Getta, Bohaterów Monte Cassino, B.Prusa, Braci Altman, C.K.Norwida, F.Domańskiego, F.Indyki, F.Jarosza, H.Rodakowskiego, J.Malczewskiego, J.Michałowskiego, J.Kochanowskiego, J.Makowskiego, J.Szreniawskiego, J.Chełmońskiego, J.Wybickiego, J.Słowackiego, K.Ujejskiego, Małe Zagórze, M.Konopnickiej, M i W Kreksów, Północna, S.Goszczyńskiego, S.Witkiewicza, S. Wyspiańskiego, S. Batorego, S.Jędryczki, W.Pałysa, Wapienna, W.Cichopka, W.Pola, W.Pańczyka, Zuzanny Z.Krasińskiego

pracownik socjalny Ewa Ostroushko tel:695-140-653

rejon:3-Maja, Biała, Cegielna,Chłodna, H.Sienkiewicza, Kościelna, Lotników, Łączna, MJR J.Piwnika Ponurego, Mościckiego, Narcyzów, Patriotów, Rozwojowa, Sportowa, Strażacka, Szczecińska, Towarowa, Wspólna, Zwycięstwa

pracownik socjalny Joanna Pawełczyk tel: 695-140-774

rejon:Aleja ks.F.Blachnickiego, Aleja Wolności, Aleja Zagębia Dąbrowskiego, Białostocka, Gen. T.Bora- Komorowskiego, I.Paderewskiego, J.Dormana, K.Szymanowskiego, Kielecka, Koszalińska, Lubelska, Łomżyńska, M.Kasprzaka, Mielecka, Braci Śniadeckich, Radomska, Sezamkowa, S.Kisielewskiego, T.Lenartowicza, Gwiezdna, Południowa, Zabłockiego, Zaruskiego

pracownik socjalny Piotr Michalik tel: 695-140-347

rejon:Arctowskiego, Boya-Żeleńskiego, Broniewskiego, Fredry, Gałczyńskiego, Kadłubka, Kasprowicza, Kozłowskiego, Ligonia, Morcinka, Nałkowskiej, Reja, Staffa, Waltera-Janke, Anki Kowalskiej, Armii Krajowej, Bobrek, Boczna, Czerpakowa, Dąbrowska, Dojazdowa, Dworcowa, E.Orzeszkowej, Feliks, Główna, Górna, Grabocińska , Hiacyntów, Jagodowa, Jasna, Jerzyków, Juliuszowska, Kapturka, Kazimierzowska, Kolonia Cieśle, Kolonia Wągródka, Kościuszkowców, Krakowska, Krupińskiego, KWK Kazmierz- Juliusz, Leśna, Limbowa, Logistyczna , Maczkowska, Mała, Metalowa, Niecała, Nowa, Obwodowa, Odkrywki, Ogrodowa, Olkuska, Olsztyńska, Pekińska, Polna, Porębska, Przepiórek, Rzemieślnicza, Sikorek, Skowronków, Skwerowa, Spacerowa, Stacyjna, Stare Maczki, S. Starzyńskiego, Szmejka, Sztygarska, Św. M Kolbe, Wagowa, Wąska, Wiejska, Wodociągi, Wopistów, Zdrojowa, Zielona


 

Do zadań działu należy m.in.:

  • organizowanie usług opiekuńczych, w tym specjalistycznych usług opiekuńczych dla osób z zaburzeniami psychicznymi oraz sprawowanie kontroli nad ich realizacja, a także zajmowanie sprawami związanymi z przyznaniem i ustaleniem odpłatności za usługi opiekuńcze,

  • kierowanie do ośrodków wsparcia przeznaczonych dla osób starszych i niepełnosprawnych oraz ustalanie odpłatności za pobyt w tych ośrodkach,

  • kierowanie do domów pomocy społecznej oraz ustalenie odpłatności za pobyt mieszkańców gminy w tych domach,

  • kierowanie osób do mieszkania chronionego prowadzonego przez Ośrodek oraz ustalenie odpłatności za pobyt w tym mieszkaniu,

  • kierowanie osób do placówek przeznaczonych dla osób bezdomnych oraz ustalenie odpłatności za pobyt w tych placówkach,

  • sprawienie pochówku

  • opieka wytchnieniowa, projekt SOS

Szczegółowe informacje nt. zadań Zespołu ds. Usług znajdują się w Regulaminie Organizacyjnym Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sosnowcu.

 

Powrót

Pokaż komentarz

Załączniki

  • Brak załączników w dokumencie.

Metryka dokumentu

ukryj
Tytuł dokumentu:Zespół ds. Usług (ZU)
Podmiot udostępniający informację:Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w SOSNOWCU
Informację opublikował:Małgorzata Łuckoś
Data publikacji:03.08.2005 14:01
Wytworzył lub odpowiada za treść:
Informację aktualizował:Agnieszka Leś
Data aktualizacji:03.09.2020 08:31